Gamze Beyoğlu

Gamze Beyoğlu

Position: Psikolog
Phone: 05338303506

Gamze Beyoğlu, 1990 yılında İzmir’de doğmuş, İzmir Özel Deniz Koleji’nden mezun olmuştur. Lisans eğitimini 2016 yılında Girne Amerikan Üniversitesi İngilizce Psikoloji bölümünde tamamlayan Gamze Beyoğlu, stajını İzmir Karşıyaka Rehabilitasyon Merkezi’nde yapmıştır.

Stajın hemen ardından çalışma hayatına atılan Gamze Beyoğlu, Boğaziçi Eğitim Kurumları ana şubesinin Rehberlik bölümünde görev almıştır. Bir sonraki yıl aynı eğitim kurumunun idari bölümüne atanan Beyoğlu, “Müdürlük” görevinde bulunduğu dönemde rehberlik etkinliklerini de yürütmüştür. Rehber öğretmen olarak çalıştığı esnada “Ergenlerde Dikkat Bozukluğu”, “Öfkeyle Baş Etme Yöntemleri” ve “İş Psikolojisi” konularında çeşitli seminerler vermiştir.

Eğitim kurumlarında 6 yıl idarecilik yaptıktan sonra, evlilik nedeniyle Kıbrıs’a yerleşen Beyoğlu, “Klinik Psikoloji” yüksek lisansına başlamıştır. Birçok eğitim programına katılan Gamze Beyoğlu, mesleki başarılarını artırmak adına halen yurtiçi-yurtdışı eğitim programlarına katılmaya devam etmektedir. Gamze Beyoğlu, müziğe ve geleneksel çalgılara olan merakını bağlama ile geliştirirken, İzmir Belediye Korosunda konserlere çıkmıştır. Retoriğin büyük güç olduğuna inanan ve gelişmiş retorik tekniklerini mesleğine uyarlayan Gamze Beyoğlu, Pembe Köşk Psikiyatri Hastanesi’nde psikolog olarak görev yapmaktadır.Online Psikoloji ve Psikiyatri Merkezi

Online Psikoloji ve Psikiyatri Merkezi×