Pembe Köşk Online

Sık Sorulan
Sorular

Aklınıza takılan soruların cevapları burada olabilir.

1. Online terapi seanslarına nasıl katılabilirim?

Online terapi seanslarına, mobil cihazlarınızdan ve bilgisayarınızdan katılım sağlayabilirsiniz.

2. Online seanslar ne kadar sürmektedir?

Seanslarımız her zaman tam zamanında başlayıp ve tam zamanında bitmektedir. Seans süreleri ortalama 45-50 dakikadır. Bazı ön görüşmeler 60 dakikaya kadar uzatılabilir ancak bu görüşmeler ilk görüşme ile sınırlı tutulmaktadır.

3. Seans sıklığı nedir? Nasıl planlanır?

Görüşme sıklığı, danışana ve başvuru yapma nedenine göre değişim göstermektedir. Seans sıklığı, haftalık veya iki haftalık olabilmektedir. Ancak istisnai durumlarda belirtilen sürelerden daha kısa olabilmektedir. Bu sebeple seans planlamaları, ilk seanstan sonra danışanla beraber değerlendirilmelidir.

4. Terapi süreci ne kadar sürmektedir?

Terapi süreçleri danışanın başvuru yapma nedeni, psikolojik rahatsızlığın boyutu ve belirtilerine göre terapi süreleri, daha kısa veya daha uzun olmakla beraber değişkenlik gösterebilmektedir.

5. Nasıl ödeme yapabilirim?

Ödemelerinizi, kredi kartı ile randevu saatinizden önce gerçekleştirebilirsiniz.

6. Online terapiyi nasıl kullanmaya başlayabilirim?

Pembe Köşk Online adresinden randevunuzu oluşturduktan sonra uzmanımızı seçip görüşmelere başlayabilirsiniz.

7. Online terapi verimli midir?

Online terapi, doğru ortam oluşturulduğunda son derece verimli olmaktadır. Çoğu psikolojik rahatsızlıkta online tedavi ve yüz yüze tedavi arasında fark bulunmamaktadır

8. Online terapi platformunda görüşmeler kayıt altına alınıyor mu?

Görüntülü veya sesli yöntemiyle gerçekleşen görüşmelerimizde, özel hayatın gizliliği ilkesi kapsamında hiçbir şekilde kayıt altına alınmamaktadır.

9. Hizmet veren psikologlar güvenilir midir?

Sitemizde hizmet veren uzmanlarımızın, diploma ve özgeçmişleri ekibimiz tarafından özenle incelenmektedir. Lisansını ve Yüksek Lisansını psikoloji kökenli olmayan ve deneyim sahibi olmayan uzmanlarla çalışmamaktayız.

10. Online Psikolog seçerken nelere dikkat etmeliyim?

Öncelikle başvuru sebebinizi ve hangi konular üstüne çalışmak istediğinizi belirlemeniz gerekir. Ardından, psikologlarımızın çalışma alanlarını incelememiz gerekmektedir. Bu sayede ihtiyacınız duyduğunuz desteği sağlayacak psikologlarımızı bulabilirsiniz.Online Psikoloji ve Psikiyatri Merkezi

Online Psikoloji ve Psikiyatri Merkezi×